search
Więcej informacji z gry znajdziecie na portalu dla graczy Meetplayer.com - Strona gry...
top

Royal Story w Polsce już w Maju!

Dziś dostaliśmy potwierdzenie od wydawcy internetowej gry online Royal Story, że jej fani będą mogli rozpocząć zabawę w polskiej wersji językowej już na początku Maja. Premiera gry w naszym kraju była odkładana już kilka krotnie. Miejmy nadzieje że tym razem wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Na łamach serwisu RoyalStory.Pl będziemy Was informować na bieżąco o wszystkich nowościach i zmianach jakie będą zapowiadane przez twórców gry. Jak tylko gra będzie dostępna po polsku postaramy się zorganizować specjalnie dla graczy, którzy rozpoczną zabawę na naszej stroni atrakcyjne ciekawe nagrody i konkursy.

Zapraszamy wszystkich do aktywnej zabawy na łamach naszego portalu. 🙂

 

2 komentarze to “Royal Story w Polsce już w Maju!”

  1. Admin pisze:

    Aktualizacja, niestety premiera i tłumaczenie gry trochę się przedłuży. Nowy termin wydania gry Royal Story w Polsce jaki otrzymaliśmy od wydawcy to koniec Maja. Mamy nadzieje, że tym razem nie będzie zmian. O wszystkich będziemy Was informować na łamach naszego portalu RoyalStory.PL.

  2. Admin pisze:

    Witajcie. Niestety znowu przesunęła się premiera gry Royal Story w Polsce. Mamy nadzieje, że najpóźniej pod koniec czerwca gra będzie już przetłumaczona i gotowa do wdrożenia.

top