search
Więcej informacji z gry znajdziecie na portalu dla graczy Meetplayer.com - Strona gry...
top

Drugie Królestwo!

Przygotuj się na największe odkrycie roku! Czy widzisz ten dziwnie wyglądający budynek na morzu w Twoim Królestwie? Wkrótce zostanie otwarty!

Pomóż Solomonowi odblokować wrota do zupełnie nowego świata, który… potrzebuje pomocy! Twoje męstwo i odwaga znowu są potrzebne. Niestety nie wystarczy uratować Królestwo tylko na lądzie! Wioletta, Koralowa Królowa, już nie może się doczekać, aby cię poznać i przyjąć Twoją pomoc. Razem musicie stawić czoła wrogowi, o którym mało co wiadomo, ale jedno jest pewne: to najpotężniejsza postać, jaką morski świat kiedykolwiek widział!

Drugie Królestwo jest pełne nowych znajomych, nieznanych zwierząt, roślin, niezgłębionych tajemnic i historii… czegoś takiego jeszcze nie było!

13 komentarzy to “Drugie Królestwo!”

 1. josephine76 pisze:

  Super , ze jest nowe królestwo ale mnie własnie zniknęło 56 sąsiadów !!!!!!!! Zbierałam ich ze 2 tyg !!!!! Czy ktoś mógłby wyjaśnić mi co się dzieje???? Czy chodzi tylko o to żeby wydawać pieniądze na rubiny? To ja prosze o zwrot tego co wydałąm bo bez sąsiadów nie da się grać !

 2. grazka05 pisze:

  Oddajcie moich sąsiadów miałam 80 a zostało 10

 3. Admin pisze:

  Wygląda na to że pojawił się globalny błąd z sąsiadami w grze po wprowadzeniu aktualizacji. Zgłaszajcie proszę ten błąd bezpośrednio w grze supportowi. My jako administracja portalu poinformujemy twórców i mam nadzieje że wkrótce zostanie wprowadzona poprawka.

 4. grazka05 pisze:

  Dziękuję bardzo za odp.ciężko się teraz gra,zapraszam sąsiadów ale cały czas mam teraz raz 15 raz 20 i tak w kółko potrzebuję od sąsiadów rzeczy do zadań a tu nie ma kogo prosić , jedna masakra ,chęć odchodzi grać . Pozdrawiam

 5. grazka05 pisze:

  Proszę mi napisać jaki jest mój nr ID w grze bo nie mogę się nigdzie dopatrzeć

 6. grazka05 pisze:

  Witam widzę że problem cały czas istnieje.Gra stała się bez sensu nikt nie odwiedza nie ma kogo prosić o pomoc tylko zakładki promocyjne o kasę prawidłowo się wyświetlają.

 7. Admin pisze:

  Wszystko co możemy zrobić to czekać aż IT Plingi to naprawi. Rozmawiałem z twórcami gry i zapewnili mnie, że nad tym pracują.

 8. grazka05 pisze:

  Proszę napisać czy ta gra już taką zostanie bo jakoś nie widać aby cokolwiek robiło się aby usunąć usterkę

 9. Admin pisze:

  Dostałem informację, że IT to naprawi. Pracują nad tym. Miejmy nadzieje że już niedługo będzie wszystko ok…

 10. grazka05 pisze:

  Witam kolejny tydzień minął a usterka jak była tak jest w podwodnym królestwie nie da się grac bez sąsiadów !!!!!!!!!
  to już jest lekceważenia graczy !!!!!!

 11. Admin pisze:

  Cześć Wszystkim! Rozmawiałem dziś z osobami z Plingi, i według informacji jakie dostałem, ciągle trwają pracę nad naprawieniem błędu z sąsiadami. Są postępy ponieważ w końcu został zlokalizowany
  problem w kodzie gry. Musimy się wszyscy jeszcze uzbroić w cierpliwość, miejmy nadzieje że nie potrwa to już długo.. W ramach rekompensaty firma Plina obiecała jakieś niespodzianki dla Was jak już wszystko zostanie naprawione! Pozdrawiam!

 12. Shizuru pisze:

  witam mam taki sam problem jak inni gracze czyli moi sąsiedzi znikli proszę o naprawienie tego bo niestety ale żadnej misji nie mogę zrobic

 13. Admin pisze:

  Witam, dostałem informację że problem z sąsiadami został naprawiony. Miłej gry!

top