search
Więcej informacji z gry znajdziecie na portalu dla graczy Meetplayer.com - Strona gry...
top

Poradnik do gry Royal Story

W tym miejscu jest tworzony poradnik oraz FAQ do gry Royal Story.

poradnik do royal story

Poradnik do gry Royal Story

Royal Story Online

1. Jak grać na Royal Story?

Gra polega na optymalnym wykorzystaniu posiadanej energii na sadzenie roślin, zbieranie plonów oraz wydobywanie i zdobywanie innych materiałów potrzebnych potem do stawiania budynków, maszyn i powiększania terenu naszego królestwa.

 

2. Jak zdobywać energie?

a) Pierwszym sposobem na zdobywanie energii w Royal Story jest na tak zwanego aska. O energię możemy zawsze poprosić naszych znajomych sąsiadów. W naszym inwentarzu mieści się 50 jednostek tak możliwej do zdobycia energii. Dlatego uważajcie by nie przekraczać tej liczby ponieważ cała energia która nie może się zmieścić pójdzie w powietrze.

b) Akceptujmy pomoc znajomych. Każdy znajomy, który odwiedzi Twoje królestwo i kliknie np. sadzenie lub zbieranie w ten sposób oszczędza Twoją własną energię.

c) Dobrze też jest odwiedzać naszych sąsiadów. Z wizyt w innych królestwach możemy zarobić 30 porcji energii co 4 godziny.

d) Energia z fontanny, może być przyznawana po tym jak odblokujemy teren na którym stoi. Po wybudowaniu dostajemy 10 jednostek energii co 4 godziny. Fontana przyśpiesza zatem znacznie proces regeneracji. Fontane do wybudowania znajdziemy w zakładce budynki specjalne.

e) Nasz bohater posiada naturalną możliwość regeneracji energii. Jest to 1 jednostka przyznawana średnio co 3 minuty.

 

3. Co daje nam posiadanie sąsiada?

Posiadanie sąsiadów to przede wszystkim korzyść i pomoc w zdobywaniu energii. Przelicznik jest prosty. By móc wysłać dwa razy dziennie 100 próśb o energię konieczne będzie posiadanie 200 sąsiadów.

 

4. Skąd wziąć żywicę, rude i glinę w Royal Story?

Żywice można pozyskać z drzew i pieńków, glinę odnajdziemy w trawach, dzikich kwiatach i grzybach. Ruda natomiast znajduje się w kamieniach i skałach. Powyższych złóż możemy szukać nie tylko u siebie ale również w królestwach naszych sąsiadów co trochę ułatwia sprawę.

 

5. Skąd brać forsę?

W Royal jak w każdej innej grze potrzebna jest również wirtualna gotówka. Warto ją zdobywać poprzez produkcję w maszynach. Bardziej się ona opłaca niż produkcja w kuchni.

 

Inne ciekawe informacje, które mogą się przydać w grze:

Chorągiewki – W grze Royal Story mamy do dyspozycji chorągiewki z nazwą naszego królestwa. Ten napis możemy sami zmienić. Warto go zmienić na informację czego potrzebujecie w waszym królestwie. Dzięki tej informacji Wasi sąsiedzi będą mogli dostarczyć Wam brakujących surowców. By dokonać zmiany klikamy na chorągiewkę.

 

 

top