search
Więcej informacji z gry znajdziecie na portalu dla graczy Meetplayer.com - Strona gry...
top

Royal Story już online w Polsce!

Witam wszystkich sympatyków gry Royal Story. Miło nam poinformować, że po wielu perturbacjach udało się w końcu uruchomić grę z pełnym tłumaczeniem w Polsce. Zapraszamy wszystkich do zabawy na stronie RoyalStory.PL. Będziemy Was na bieżąco tutaj informować o wszystkich nowościach i aktualizacjach jakie pojawią się w grze. Royal story to prawdziwe wyzwanie dla wszystkich walecznych rycerzy i pięknych księżniczek. Rozwijajcie swoje królestwo jak najlepiej potraficie i bawcie się dobrze wraz ze swoimi znajomymi.

Życzymy Wam miłej zabawy i wielu pozytywnych emocji! W razie pytań lub uwag prosimy o kontakt korzystając z formularza na górze menu.

6 komentarzy to “Royal Story już online w Polsce!”

 1. Admin pisze:

  Odbierz złej wiedźmie swoje królestwo i zmień je w niezwykłe imperium! Przekonaj się jak to jest być księżniczką i zarządzaj prawdziwym państwem! Odkryj różne prowincje i spotkaj w podróży przyjacielskich sojuszników! Ale uważaj, zła wiedźma i jej pomocnicy, będą obserwować każdy twój ruch i zrobią wszystko, aby przeszkodzić ci w odzyskaniu twojego należytego dziedzictwa!

  Zapewnij utrzymanie swoim wiernym osadnikom, sadząc i zbierając rośliny, karmiąc zwierzęta i chroniąc je przed złośliwymi szkodnikami! Zdobądź pomoc od sąsiądujących z tobą królów i królowych i zawrzyj porozumienia, aby szybciej rozwijać swoje królestwo! Zbuduj warsztat, wykonuj narzędzia do produkcji, ozdabiaj swój zamek i zostań prawdziwą panią swojego królestwa!

 2. kamila pisze:

  Ta gra chyba mnie zachwyci jak inne gry

 3. kamila pisze:

  Mnie takie gry fascynują

 4. Dooi pisze:

  Rewelacja! Zostanę u Ciebie na stałe, bardzo dobry post.

 5. OOlik pisze:

  Bardzo trafnie napisane, nic dodać nic ująć.

 6. AleTyp pisze:

  W końcu gry Royal Story dostępne u nas. Bardzo ją lubię 🙂

top