search
Więcej informacji z gry znajdziecie na portalu dla graczy Meetplayer.com - Strona gry...
top

Opis Royal Story

Gra Royal Story to kontynuacja udanej serii gier farmerskich z rozbudowanym aspektem społecznościowym. Gra została osadzona w średniowieczu, w czasach księżniczek i rycerzy. Po szybkiej rejestracji ukaże się naszym oczom bardzo ładna baśniowa grafika utrzymana w klimacie tamtych czasów.

Zagraj Online w Royal Story!

royal story 2

Royal Story Online

Fabuła gry opowiada historię pewnej rodziny królewskiej. Królowa i król żyli szczęśliwie w spokoju do momentu aż zła Altessa rzuciła klątwę na ich krainę. Ludzie przestali być szczęśliwi i zaczęli chorować. Królewska para chcąc uchronić swoje jedyne dziecko wezwała czarodzieja, który z kolei rzucił czar, powodujący że dziecko zasnęło. W chwili jak pojawiasz się w grze przejmujesz kontrolę właśnie nad dzieckiem królewskiej pary. Teraz do ciebie będzie należało zadanie rozbudowy królestwa i przewrócenia poprzedniej świetności.

 

Mechanizm gry oraz sposób prowadzenia rozgrywki.

Jeśli chodzi o Mechanizm gry w tej grze jest bardzo podobny do tego jaki znamy z takich produkcji jak Wiejskie Życie, Świat Marzeń czy Klondike. Choć sama logika nie jest bardzo nowatorska to jednak wnosi dużo świeżości do gatunku gier farmerskich. Do gry w Royal Story zachęca z pewnością bardzo ładnie wyglądająca, średniowieczna grafika i super efekty dźwiękowe. W grze przyjdzie nam dbać o rozwój swojego królestwa poprzez sadzenie i zbiór różnego rodzaju roślin, oraz umiejętne planowanie rozwoju i handel z innymi. Właśnie aspekt społecznościowy w Royal Story stoi na wysokim poziomie. Możemy poznawać nowe osoby, odwiedzać ich królestwa, prosić znajomych o pomoc lub samemu udzielać im potrzebnego wsparcia. Za taką aktywność jesteśmy nagradzani specjalną walutą, za którą następnie możemy kupować różnego rodzaju udogodnienia i ciekawe przedmioty. Royal Story oferuje także graczom do postawienia dużo różnego rodzaju budynków i konstrukcji na swoim królestwie. Możemy się też wyróżnić poprzez zdobywanie różnego rodzaju unikalnych przedmiotów.

Royal Story 3

Screen z gry Royal Story

W podsumowaniu grę Royal Story możemy polecić wszystkim bez względu na wiek czy płeć. Gra nie absorbuje od gracza bardzo dużej ilości czasu co jest dla niektórych dużym atutem. Możemy w nią grać w wolnym czasie, sami lub ze swoimi znajomymi. Gra w grupie sprawia, że jest jeszcze bardziej ciekawie i interesująco. Każdy kto lubi gry farmerskie powinien być zadowolony ze sposobu prowadzenia rozgrywki w tej grze. Każdy choć na moment może też odbyć podróż w czasie i cofnąć się do lat w których po dworach przechadzały się księżniczki, królowie i honorowi rycerze.

Najważniejsze atrakcje:

• Niezwykłe animacja i grafika, a także liczni bohaterowie, zwierzęta, hodowla i produkcja

różnorodnych urządzeń i dekoracji.

• Intuicujne zarządzanie grą, wspaniały dział pomocy i porady.

• Interaktywna historia i łatwość nawiązywania kontaktów z innymi graczami.

• Codzienne misje i regularne aktualizacje z nowymi przedmiotami i usprawnieniami.

• I co najważniejsze, wspaniałe doświadczenie i mnóstwo zabawy!

Życzymy dobrej zabawy i udanej rozgrywki w RoyalStory.PL

top