search
Więcej informacji z gry znajdziecie na portalu dla graczy Meetplayer.com - Strona gry...
top

Nadchodzące zmiany na Royal Story

Znów nadszedł czas podzielenia się z Wami nowościami wprowadzonymi do gry, odpowiedzi na napływające ze wszystkich królestw sugestie oraz uchylenia rąbka tajemnicy na temat naszych przyszłych planów.

Po raz kolejny przesłaliście nam wiele cennych (i smakowitych!) sugestii! Nawet sobie nie wyobrażacie jak bardzo ciekła nam ślinka czytając je! W związku z tym nowe przepisy być może już niedługo pojawią się w Magicznej Kuchni! Co powiecie na pyszne śniadanka i kawę po irlandzku? Nasi graficy rozważą tę propozycję!

Wiemy też, że spodobał Wam się pakiet Owoc+Konewka! Czy pojawi się wkrótce w sklepie? Być może na krótką chwilę… Bądźcie czujni!

A co zrobić kiedy w Królestwie zaczyna brakować miejsca? To w końcu odwieczny problem wszytkich Książąt i Księżniczek. Wyszliśmy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i dodaliśmy ostatnio dwie nowe krainy. Cały czas też zastanawiamy się nad tym, jak sprawić, aby w królestwie było jeszcze więcej miejsca, zachowując przy tym płynność gry!

To by było na tyle, jeśli chodzi o aktualne sugestie. Z ostatniej chwili – nowe zwierzęta już niedługo przywędrują do Twojego Królestwa! Kto to taki? Dowiesz się już wkrótce!

Jedna odpowiedź to “Nadchodzące zmiany na Royal Story”

  1. Roksi pisze:

    Proszę o wersję na androida

top